AK WEB YAZILIM, kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan AK WEB YAZILIM 2012 yılında kurulmuştur.

SEO Danışmanlık hizmeti alanında , firmanızın kurumsal kimliğini google dünyasında zirveye taşıyarak bütün dünya üzerinde google'da birinci sayfa ve birinci sırada yerini almanızı sağlıyoruz.

Proje bazlı danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde istediğiniz otomasyon projesini hayal ettiğiniz bir şekilde kullanılabilir ve user friendly olarak sizlere sunuyoruz.

AK WEB Yazılım olarak 3 ay içerisinde ilk 3 'de olma garantisi veriyoruz. Kurumsal kimliğinizi bizimle kazanmaya hazır mısınız...
 
Müşteri memnuniyeti ve güvenini öncelikli prensip edinen Ak Web Yazılım bu prensip çerçvesinde ileri düzey bileşim mühendisliği, web tasarım ve dizayn hizmetleri,bilgişlem süreçleri  ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterine sunmaktadır.
 
AK WEB YAZILIM olarak müşterimizle uzun vadeli,güvenilir temeller üzerine oturan ilişkiler kurmak,bu süreç içerisinde yeni ve gelişen teknolojileri müşterilimizin hizmetine sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.
 

Etiketler: Ak Web Yazılım Hakkında, Ak Web Tasarım, Danışmanlık Hizmeti